SPOLUPRÁCE

"Škola se společně podílí na tvorbě bezpečného a radostného prostředí, respektuje a pečuje o vztahy. Směřuje k zodpovědnosti za sebe sama a své okolí."

"Usilujeme o žití toho, čeho chceme dosáhnout s dětmi - o radost a pohodu, ale i pracovní zápal a nasazení."

"Program Virtual Exchange propojuje studenty ze zemí celého světa. Studenti pracují na projektech zabývajících se tématy spojenými s Cíli udržitelného rozvoje OSN (Sustainable Development Goals) a navzájem sdílejí průběh svých projektů."

"Bílou pastelku pořádá Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR. SONS ČR, založena roku 1996, je spolkem hájícím práva a zájmy nevidomých a zrakově postižených osob v ČR a zároveň realizuje řadu dlouhodobých projektů."

"Stavíme mosty mezi zkušeností skautského hnutí a potřebami současné společnosti.

Děláme vše pro to, abychom zanechali svět lepší.

V tradici a zkušenosti skautského hnutí hledáme inspiraci pro současnou společnost, a ve společenském dění zase inspiraci pro skauting."

"Dokumentujeme příběhy, na které se zapomnělo, nebo mělo zapomenout. Vyprávíme je dál, zapojujeme žáky i studenty, oceňujeme hrdiny."

Kromě zaznamenávání vzpomínek pamětníků se Post Bellum snaží také o to, aby se jejich příběhy dostaly do povědomí širšího publika."